Bavlněné roušky

Nabízíme kusovou a malosériovou výrobu jedno i dvou vrstvých balvněných roušek s uchycením pomocí gumiček, pružného bavlněného úpletu, nebo pevných stuh. Velikosti pánská, dámská, nebo dětská. Roušky dodáváme bez našeho koženkového loga.

Rouška jednostěnná, bavlněná, originál modrotisková vzor zahrádka s pevnou stuhou.

CENA 150 Kč


Rouška bavlněná, jednostěnná, růžová s pružnou krajkou.

CENA 100 Kč

Rouška bavlněná dvoustěnná vzor ovečka s gumičkami, nebo pružným bavlněným úpletem.

CENA 100 Kč


Roušky jedno/dvoustěnné - na vzoru nezáleží.

CENA 100 Kč


Naše zkušenost? Jednostěnnou roušku s pevnou stuhou, kterou si uvážte přes hlavu lze kdykoliv snadno stáhnout z uší a nostit pod bradou na krku. Lépe se v nich dýchá. Dvoustěnná rouška má větší účinnost, ale nelze ji tak snadno nosit připravenou na krku jako roušku jednostěnnou s pevnými stuhami. 


!!!

Vyrobili jsme hned zkraje spousty roušek nezištně, z vlasních nakoupených zásob. Darovali, věnovali a jsme připraveni pomáhat dál. A to lze jen za předpokladu, že zajistíme náš provoz. Proto prosím pochopte současnou situaci. To, že nejen my nabízíme roušky jako placené zboží, není hyenismus, ani spekulantsví, jak často vídáme na sociálních sítích v komentářích u jiných výrobců. A pokud o ceně kdokoliv pochybuje, nechť si zajde za své koupit materiál a zkusí ve svém volném čase zdarma nasytit aktuální potřeby naší země. Na to by tu měl být hlavně stát. Děkujeme za pochopení naší placené nabídky roušek! 


OBJEDNÁVKU ROUŠEK MŮŽETE PROVÉST PŘES CENÍK-OBJEDNAT, NEBO PŘES FORMULÁŘ NÍŽE

Ve spolupráci s Nadačním fondem manželů Pokorných a jejich laskavou osobní pomocí při výrobě jsme nezištně přispěli cca 50 ks roušek. Nadační fond je pak společně s dalšími cca 50 ks roušek od paní Milušky Markové předal v Centrum sociální pomoci v Litomyšli. Dále jsme nezištně vyrobili už kusově ale v nemalém počtu, jak to bylo v našich silách, další roušky, které se dostali na Poštu a prodejen. Je to v současné situaci nekončící náročná práce a proto ať už jste od kohokoliv, kdekoliv zdarma roušku obrželi, určitě nic nezkazíte projevenou věcnou vděčností.