Bederní pás s modrotiskem

Našim cílem bylo navrhnout a vytvořit bederní pás s ovčí vlnou, který bude nejen funkční, ale také udělá radost svým vzhledem.

Originální bederní pás s Českou ovčí vlnou zpracovanou technikou suchého plstění na funkční straně a z pohledové strany originálním modrotiskem vyrobeným tradiční metodou v ČR. Modrotisk byl v roce 2018 zapsán na seznam kulturního dědictví UNESCO. 

Pás je vhodný na sportovní aktivity jako je třeba lyžování, jízda na koni, atd... Radost určitě udělá v chladných dnech chalupářům při práci na zahradě. Také ho oceníte v chladnějším domácím prostředí i jako podpora teplotního komfortu při zdravotních potížích zad, nebo ledvin. 

Naše bederní pásy můžete nosit přímo na těle, nebo na první vrstvě oblečení. Nemusíte mít obavy, že Vás pás kousne :-) . Naopak, jedná se o velmi příjemnou vlnu, která Vaše záda navíc při pracovní činnosti udrží suchá.

Do objednávky k velikosti pásu (L, XL, zakázková) také prosím uveďte obvod pasu.

Výhodou je uchycení na gumový pás a suchý zip. Obojí umožňuje flexibilitu zapnutí, ale také volnost při práci, kde se třeba potřebujete ohýbat. Pás pracuje na svém místě a nijak neomezuje Váš pohyb ani neškrtí v bocích.