Změny v naší nabídce rodinné dílny Nobelis BÉÉ

16.05.2021

    Máme za sebou téměř čtyři roky práce s ovčí vlnou a stříhání ovcí. Prože se jedná o ryze ruční práci a to navíc rukou mé ženy Hanky a mých, máme tak omezenou kapacitu na zpracování vlny, šití a také stříhání ovcí. Nemůžeme kvantitou konkurovat neúnavným výrobním linkám.

    A to o to víc, vyrábíme-li naše výrobky po večerech v podzimních a zimních dnech, protože v těch jarních, letních a zase podzimních se věnuji stříhání. Jsme velmi rádi za Vaše objednávky ať na stříhání ovcí, nebo objednávky našich výrobků!

    Se vzrůstajícím zájmem jsme ale museli podniknout krok ke zvladatelnosti naší nabídky. Rozhodli jsme se proto o její zůžení vyřazením nabídky zpracování ovčí vlny od chovatelů. Dále tedy půjdeme cestou nabídky výrobků pouze z námi vybrané vlny.

    Nabídka stříhání ovcí. O ni je obrovský zájem, především od malochovatelů v počtech od 1 do 20 oveček. Co by malochovatelé víme, že není snadné střihače na pár oveček sehnat. Zrovna ale tyto typy chovů nám sedí a jsou nám bližší. Proto jsme omezili, pro nové zájemce z řad chovatelů, velikosti stád do 40 ks. Objednávky od chovatelů evidujeme a plánujeme výjezdy. Předem, až čtnáct dnů, chovatelům hlásíme datum a předpokládaný čas naší návštěvy. V případě, že střiž neproběhne např. díky špatnému počasí, plánujeme náhradní termíny. Tento systém se nám osvědčil. 

    A co Korona? Tu jsme zvládli :-) . Těšíme se na naší další spolupáci, buďte zdraví a pokud možno šťastní!!! Neboť, jak říká jedno velmi moudré přísloví "BÝT ŠŤASTNÝ, TO JE TA NEJVYŠŠÍ FORMA ÚSPĚCHU!".

Martin Kopecký