Masivní dřevěný motýlek

Nabízíme Vám ručně vyřezávané a broušené dřevěné motýlky s ozdobnou stuhou, nebo v originální kombinaci s upředenou ovčí vlnou z ovce plemene Původní valašky.

Na začátku připravíme dřevo do potřebných rozměrů. Dále pracujeme s pilkou, nožem a brusnými papíry, kdy se snažíme docílit předmalovaného tvaru. Těla motýlků vyrábíme různá, nízká, vysoká, silná, tenká... 

Na přání je možné do těla vygravírovat logo, text, dle Vašeho zadání a dodaných podkladů. Cena gravírování je za příplatek k ceně motýlku.

S ozdobnou stuhou - naše motýlky nabízíme v kombinaci s ozdobnými stuhami různých barev a materiálů. Též v kombinaci světlých, či tmavých dřevěných těl motýlků. Ke stuhám kombinujeme barvy upínacích stavitelných gum.

V případě, že nově vlastníte náš motýlek a upínací guma je pro Váš obvod krku krátká, neváhejte se nás obrátit. Rádi poskytneme servis.

S upředenou ovčí vlnou - tato vlna pochází z ojediněle se vyskytujícího plemene Původní valašky. Vlna z těchto oveček je ručně ostříhána pérovými nůžkami, vyprána, vyčesána a upředena na kolovrátku paní Gabrielou Žitníkovou, která toto plemeno ovcí chová a současně provozuje venkovskou školu Bludička www.bludicka.wbs

V současné chvíli jsou naše motýlky vyprodané a pracujeme na nové kolekci pro rok 2021.