Ovčí pouzdro na mobilní telefon

Pouzdro z ovčí vlny ochrání Váš telefon při pádu. V bundě, kabelce před ostatními předměty, kde jej ženy také snáze najdou. Lze použít i pro jiné předměty, powerbanky, atd.

Pouzdro je uplstěné z ovčí vlny a je to taková ovečka, která se musí občas vyprat a zastřihnout třeba nůžkami na papír. Pouzdro postupně uvolňuje vlnu, které má ale dostatek. Dobře ochrání telefon při pádu, nebo v kabelce či batohu před ostatními předměty. Také takto uložený telefon ztratí oči i uši ;-)  a Vy máte i v dnešní elektronické době jistotu soukromí.

Rozměry dle objednávky pro Váš telefon. Ovčí vlna je nehořlavý materiál. Robustní - přesto měkké tělo. Ochrání Váš mobilní telefon při pádu, nebo před ostatními předměty v kabelce a batohu. Originální vzhled a materiál.

Pokyny na údržbu - při znečištění stačí pouzdro namočit do vlažné vody, max 40 °C a nechat cca 30 minut odmočit. Pouzdro nijak nedrhněte, stačí lehce promnout prsty. Sušte položený vodorovně (nevyvěšujte ani nepokládejte na rozpálený radiátor!!!). Ideální je jej položit na třeba na lehce temperující radiátor. Po usušení případně zastřihněte nůžkami vyčnívající vlnu z těla.

První vyrobené pouzdro (2017). Foceno ve Skiareálu v Deštném v Orlických horách, leden 2020.
První vyrobené pouzdro (2017). Foceno ve Skiareálu v Deštném v Orlických horách, leden 2020.