Stříhaní ovcí v sezóně 2020, novinky v nabídce a objednané výrobky z vlny Vašich oveček

18.06.2020

Sezóna stříhání oveček 2020 je v plném proudu, v dílně se nám hromadí vypraná vlna připravená k finálnímu zbpracování Vašich výrobků.

Začneme stříháním oveček, kde jsme letos měli jarní až letní termíny velmi rychle zaplněné. Ale opakovaně se stalo, že se nám ozval chovatel ve chvíli, kdy jsme se z jeho regionu právě vrátili a další cesta byla třeba až za měsíc. Proto jsme aktualizovali stránku STŘÍHÁNÍ OVCÍ , kde nově doporučujeme realizovat objednávku na jarní i letní stříhání oveček třeba už v únoru, nebo březnu, především pokud se jedná o počty do 10 ks, nebo nemáte zázemí v případě deště. Stačí dát vědět, že máte např. 3 ovečky, lokalitu a chcete pro ně stříhání v jarním termínu. Velmi nám to usnadní práci, ušetří čas a Vám i ovečkám čekání na střihače.


Novinky v naší nabídce ručních výrobků - budou dvě. Před příchodem a zahájením stříhací sezóny jsme již nestihli dopracovat nabídku dekorativních oveček z ovčí vlny. Tu dokončíme jakmile to bude možné, během letních prázdnin. V nabídce se také objeví čepice s ovčí vlny původní vlny, ale zatím pouze pro panenky Barbie a tedy malé slečny, které si s nimi hrají.


Objednávky z vlny Vašich oveček - už čekají v naší dílně v podobě vyprané vlny (objednané do 18.6.) a nyní přichází na řadu vyčesání a zpracování Vašich výrobků. Vzali jsme si velké sousto a podcenili zájem, proto se omlouváme za prodloužené dodací lhůty. Stále se učíme a naše čtyři ruce v naší ruční dílně dělají maximum. Jakmile bude hotovo, dáme Vám vědět.

Autor příspěvku: Martin Kopecký