Vlákno NOBELIS - blog a aktuality

Ovce původní valaška napsala velkou část historie chovu ovcí na Slovensku, ale i u nás. A jak chovat a zpracovávat suroviny nejen z této troujužitkové ovečky se můžete dozvědět třeba u našich Slovenských sousedů v Bačovské škole.

Špatných zpráv je v tyto dny plný internet a není se čemu divit. Přesto je důležité si zachovat zdravou vnitřní sílu a optimismus. Přinášíme Vám pár fotek z dnešních, slunečných březnových dnů a podělíme se tak o naši radost s Vámi. Přidáváme pár citátů z přečtených knih.

Rok 2020 se zapíše do dějin této planety jako další milník v epidemických nákazách. Je to poprvé v novodobé, moderní, přetechnizované době, kdy společnostot čelí takové zkoušce. Nákazou Koronavirem a souvisejících bezpečnostních opatření.

Snažíme se naše výrobky nabídnout všem, ale především zájemcům o ruční výrobky a autorskou práci a v tomto směru je v povědomí známý fler kreativní svět, kde jsme od konce roku 2019 nováčky. Dostali jsme také dotazník pro rozhovor do internetového magazínu fler MAG. Dočtete se v něm o našem příběhu, jak naši práci vnímáme a jak a kde...

Naši skromnou nabídku jsme už na Vánočním veletrhu Fler Kreativ 2019 v Litomyšli doplnili o nové výrobky. Níže se můžete podívat na jejich přehled, ale také naťukneme možné další tři novinky pro letošní konec roku.