Stříhání ovcí

19.06.2019

Blížíme se k polovině ovčích žní v roce 2019 a vedle našich výrobků nás moc těší zájem o naše služby, kterými jsou stříhání ovcí a výroba některého z našich výrobků z ostříhané vlny Vašich oveček.  Stříhání ovcí je nádherná práce, která ale vyžaduje fyzické i manuální předpoklady. Odměnou jsou cesty do různých koutů naší krásné země, setkávání s lidmi a poznávání hospodářů a chovatelů. A to vše by se samozřejmě neobešlo bez bečících oveček :-D .

Pokud budete chtít i Vy vyzkoušet naše služby, můžete k nezávazné poptávce použít náš poptávkový formulář na jehož základě Vám pošleme cenovou nabídku. Nebo nám zavolejte na telefon 724 347 235. Jezdíme stříhat do lokalit Východočeského kraje, Jihomoravského kraje, Vsetínska, Vysočiny, Orlických hor, Jeseníků a po domluvě i Karvinska.

Výjezdy se snažíme plánovat a tím Vám ušetřit náklady za naše cestovné. Někdy je to i pět i více míst za den. I proto je pro nás i Vás důležité si objednat stříhání s předstihem. Klidně v lednu, únoru, březnu,.... na začátku roku nám napište a domluvíme se na termínu, předběžně měsíci a pak už jen doladíme datum. Vyhneme se tím situaci, kdy se vrátíme např. z Vysočiny a Vy nám voláte, že jste okolí Nového Města na Moravě, máte dvě ovečky a chtěli by jste je ostříhat :-) .

V tuto chvíli moc děkujeme za Vaši důvěru, zájem o naši práci a protože občas když si potřebuji narovnat záda sáhnu po telefonu, mám pro Vás pár fotek. Třeba na nich poznáte svoji pastvinu, nebo ovečky :-)